Magnificon Expo 2016

Na tegorocznej edycji Magnificon Expo nie zabrakło planszówek w wykonaniu Magnum’s Team. Gier użyczyła nam Mobilna Biblioteka Gier. W tym roku także po raz pierwszy mogliśmy gościć osobę z wydawnictwa Lucrum Games, która prezentowała gry. Ale po kolei…

Piątek – Nic się nie dzieje…

Piątek był dniem z początku… martwym. Akredytacja ruszyła o 17, a atrakcje od 18. Dostaliśmy miejsce, tak jak w zeszłym roku, obok konsol i DDRa. Na pierwszy turniej w Reglamentację przyszły tylko 3 osoby. Aż do 22 przewijały się tylko pojedyncze grupki. Dopiero noc przyniosła boom. Planszówki i karcianki poszły w ruch.

20160528_195032l

Sobota – Dzień po szyldem Lucrum

Sobota okazała się wielkim sukcesem gier wydawnictwa Lucrum Games. Najbardziej chodliwą grą była nowość – Gra ze śliwką na okładce i liczbą Pi w tle, której turniej odbył się rano. Podczas dnia pojawił się także Tomasz z Lucrum by rozpropagować gry ze swojego wydawnictwa.

20160529_102320l

Oczywiście nie mogło także zabraknąć hitu – Karty Przeciwko Ludzkości. Dwa pudełka na naszym wyposażeniu były ciągle w ruchu. Stoły, przy których w nie grano, były najbardziej obsadzone i najgłośniejsze dzięki salwom śmiechu towarzyszącym tej grze.

20160529_112019l

Tak jak w piątek, noc z soboty na niedzielę znowu przyniosła falę ludzi chętnych zagrać ze znajomymi.

Niedziela – Powolny koniec

W niedzielę byliśmy obecni do 13. Do tego czasu mieliśmy obłożoną większość stolików. Z rana odbył się ostatni turniej w Przebiegłe Wielbłądy.

20160529_101820l

Kończąc, chciałbym podziękować współorganizatorom planszówek i karcianek oraz wszystkim tym, którzy przyszli i zagrali. Właśnie dzięki Wam czujemy, że organizowanie planszówek na konwentach ma sens!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: